До Чаплинської громади з концертною програмою завітав співак Олександр Кварта

Дата: 22.01.2019 09:13

До Чаплинської громади з концертною програмою

завітав співак Олександр Кварта

20 січня 2019 року, за сприяння та підтримки голови Чаплинської селищної ради Фаустова О.Г, у гості завітав найпозитивніший співак української естради Олександр Кварта з програмою «Миру, добра, любові».

Концертна програма проходила у великому залі комунального закладу Чаплинської селищної «Чаплинський культурно-мистецький Центр».

Олександр Кварта виконав популярні, веселі народні пісні «Смерека» та «Червона рута».  Також виконав пісню «Святковий день», яку написав Назарій Яремчук. Ну і як же не заспівати в такий чудовий вечір теплу пісню про маму. Олександр виконав ще багато чудових пісень на радість публіці.

Співак своєю енергією зарядив увесь глядацький зал. Усі глядачі отримали гарний настрій та приємні враження від концерту. Підтримував Олександра енергійний та талановитий шоу-балет "Unreal".

Бажаємо чудовому співаку, щоб у його домі завжди панували мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до нього, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Крістіна Іноземцева,

Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності

КЗ «Чаплинський  культурно – мистецький Центр».