Сім’ї Чаплинської громади, якими опікуються соціальні служби, відвідали шоу на льоду

Дата: 26.12.2018 19:20

25 грудня 2018 року в м. Херсон, на льодовому катку «Фаворит», відбулось шоу на льоду від вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи з зимових видів спорту.

Завдяки підтримці Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г., діти, що виховуються в сім’ях, якими опікуються соціальні служби громади, мали змогу поїхати до м. Херсон та спостерігати святкове дійство на льодовому катку.

У заході мали можливість прийняти участь діти разом з батьками. Шоу на льоду відвідали сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, прийомна та патронатна сім’ї, декілька сімей учасників ООС (АТО).

Чудова можливість провести святковий день, особливо зважаючи на те, що більшість дітей вперше відвідали такий захід.

КУ «Центр соціальних послуг»