Шановні коллеги ! Вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування !

Дата: 07.12.2018 11:43

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади та держави.

Від  щирого  серця бажаємо Вам  здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.