У Чаплинській громаді пройшли «Веселі старти» до Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2018 12:47

Напередодні Дня Збройних Сил України, 05 грудня 2018 року, у спортивній залі комунального закладу Чаплинської селищної ради "Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед вихованців закладу позашкільної освіти.

Ці змагання проведено з метою активації профорієнтаційної роботи серед старшокласників на подальшу службу в Збройних Силах України, формування в школярів навичок здорового способу життя,  відповідно до Програми національно - патріотичного виховання на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХІV сесії VІІ скликання Чаплинської селищної ради Херсонської області від 22 січня 2018 року № 232 «Про  затвердження селищних програм на 2018 рік»

На старт вийшли дві команди, які продемонстрували всю свою спритність, силу та кмітливість у різноманітних спортивних естафетах з координаційними драбинами, м’ячами, обручами та фішками.  Хвилюючись за свою команду, кожен учасник виклався на всі сто відсотків, щоб отримати перемогу. Адже, спортсмени за підсумками змагань отримали особисті та командні грамотами, кубок і футбольний м’яч.  А на завершення учні втамували спрагу смачним соком.

Вітаємо усіх учасників змагань! Віримо, що підростаюче молоде покоління нашої громади і в подальшому буде витривалим, терплячим та не боятиметься труднощів, з честю виконуватиме свій обов’язок перед Батьківщиною.

А. Фільшина,

методист комунального закладу