Працівники комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» взяли участь в обласному семінарі-практикумі керівників вокально-хорових колективів

Дата: 30.11.2018 13:13

29 листопада 2018 року був проведений обласний семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів на базі етно-культурного комплексу «Херсонська світлиця».

У семінарі взяли участь представники Чаплинської громади – працівники комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр»: Анатолій Павлюк – керівник народного ансамблю народної пісні «Натхнення» та Крістіна Іноземцева – завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої діяльності.

На семінарі-практикумі виступила заступник директора ОЦНТ Степанова О.Б., яка розповіла про підведення підсумків перегляду жанрових колективів на підтвердження звання «народний» та «зразковий». Також, на базі для всіх присутніх були проведенні практичні заняття заслуженим працівником культури України, керівником 4-х народних колективів Гребенюком В.Д. Провідним методистом ОЦНТ з вокально-хорового жанру  Розум В.І. було проведено практичне заняття на базі народного вокального ансамблю «Береза» обласного Палацу культури. На завершення семінару народний ансамбль «Береза»  виконав дуже гарну пісню «Вечірній Херсон».

Щиро вдячні Вам за такий гарний семінар-практикум, було дуже цікаво і по домашньому затишно.

Крістіна Іноземцева

Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої