Кращі тенісисти Чаплинської ОТГ

Дата: 26.11.2018 15:29
Кількість переглядів: 646

Виявити кращих тенісистів Чаплинської громади  серед учнівської молоді допомогли змагання з настільного тенісу, що проходили 23 листопада                 2018 року на базі Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа.                    У чудовій спортивній залі за чотирма тенісними столами змагалися 16 юних тенісистів з чотирьох закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради (Першокостянтинівська, Скадовська,  Балтазарівська загальноосвітні школи та ОЗ Чаплинська спеціалізована школа). До складу кожної команди входили два юнаки та дві дівчини.

Інтрига щодо переможців трималася до останнього. Лише з перевагою у одне очко серед хлопців кращим був Сафаров Сабір учень Балтазарівської школи. Друге місце за Шахзадаєвим Балобеком зі Скадовської ЗОШ. Третім у особистому заліку також став учень Скадовської школи - Махаддінов Махаддін.

У дівчат призові місця розподілено наступним чином: І місце – Надирадзе Альбіна (Скадовська ЗОШ), ІІ місце – Махаддінова Петек (Скадовська ЗОШ), ІІІ місце – Бубело Каріна (Балтазарівська ЗОШ).

Як бачимо, вже другий рік поспіль учні сільських шкіл Чаплинської ОТГ очолюють рейтинг переможців саме з даного виду спорту. І так, перше загальнокомандне місце зайняла Скадовська ЗОШ. Другими стали учні Балтазарівської ЗОШ. Третіми були тенісисти Першокостянтинівки.

 За підсумками змагань спортсменів відзначено як особистими, так і командними грамотами.

Вітаємо усіх учасників змагань! Нехай ваш спортивний дух і надалі веде вас до перемог!

 

                                                                       А. Фільшина,

                                                                       методист комунального закладу

                                                                       Чаплинської селищної ради

                                                                      «Чаплинський дитячо-юнацький

                                                                       клуб фізичної підготовки»

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора