Публічне громадське обговорення «Проект бюджету Чаплинської ОТГ на 2019 рік»

Дата: 23.11.2018 15:23

23 листопада 2018 року у залі засідань Чаплинської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Поліщук Вадима відбулося громадське обговорення «Проекту бюджету Чаплинської селищної ради на 2019 рік». В обговорені взяли участь:

• виконавчий директор ГО «Громадського центру «Нова генерація» Глєбушкіна Оксана, вона розповіла про важливість залучення громадян до бюджетного процесу та можливість співпраці у 2019 році;
  • головний бухгалтер Дрозд Тетяна донесла до присутніх «Основні показники, засади та напрямки формування бюджету Чаплинської об’єднаної громади на 2019 рік»;
  • фахівець з управління проектами фінансового відділу Пуляєва Лілія розповіла про реалізовані та подані проекти та результати інформаційної кампанії «За прозорі бюджети»;
  • консультантка з ГОБ ГО «Громадського центру «Нова генерація» Жукова Ольга, яка наголосила на посиленні гендерної рівності у всіх сферах життя громади та внесенні гендерних питань в молодіжну та соціальну програми Чаплинської селищної ради.

Проведення консультацій та обговорень з   громадськістю    має    сприяти налагодженню   системного   діалогу  органів    влади  з громадськістю, підвищенню якості  підготовки  рішень  з  важливих питань  суспільного життя з урахуванням громадської  думки,  створенню умов для участі громадян у розробленні  проектів таких рішень.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ