Головне управління Держпраці у Херсонській області приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2019». Конкурс на регіональному рівні триватиме до 2 березня 2019 року.

Дата: 15.11.2018 15:01

Стартував VІІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу: листопад 2018 року – лютий 2019 року: відбіркові регіональні тури;

ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2019 року: фінал та оголошення переможців.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональних рівнях надсилають учасники до Головного управління Держпраці у Херсонській області не пізніше 2 березня 2019 року (м. Херсон, вул. Тираспільська, 1, тел. для довідки (0552) 65-64-48).

Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»