Дата: 27.09.2018 11:33

На даний час Чаплинська селищна рада пройшла відбір на отримання допомоги від Програми “U-LEAD з Європою” у модернізації та створенні ЦНАП. Отримали висновок по проектній заявці на реалізацію проекту «Реконструкція  частини приміщень кінотеатру під розміщення ЦНАПу Чаплинської селищної ради за адресою: вул. Паркова, 30а, смт Чаплинка, Чаплинський район, Херсонська область» який реалізується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Проектом передбачається ремонт залу, фасаду, порогу та встановлення опалювальної системи. Ведуться роботи з метою створення більш якісних, зручних, комфортних умов надання адміністративних послуг, запобігання соціальної напруги, зменшення витрат часу мешканців на отримання послуг.