Зустріч робочої групи по розробці Плану Удосконалення Надання Послуги Водопостачання в Чаплинській ОТГ (Херсонська область)

Дата: 31.07.2018 15:21

У Чаплинській селищній раді 30.07.2018 року консультанти програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)  Карелін Сергій та Юненко Юлія провели другу зустріч робочої групи по розробці «Плану Удосконалення Надання Послуги Водопостачання в Чаплинській ОТГ». Зясовували проблеми водопостачання, склали SWOT аналіз.  Робота продовжується, всім нам терпіння та працездатності.