Конкурс на заміщення  вакантної посади

Дата: 15.06.2018 14:45

«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальник відділу – головний архітектор відділу містобудування та комунального майна.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища  освіта відповідного професійного спрямування, за освітньо – кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі  не менше 3-х років чи стаж роботи в інших сферах господарювання в галузі економіки, містобудування, архітектури не менше 5 років,  володіння державною мовою, вміння працювати на  комп’ютері.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голосі Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».