Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та комунального майна .

Дата: 12.04.2018 10:57

«Чаплинська селищна рада повторно  оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та комунального майна .

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування  за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра. Стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років,  досконале володіння державною мовою, вміння працювати на  комп’ютері.

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голос Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».