Конкурс міні-грантів для громадських організацій та ініціативних груп

Дата: 05.04.2018 10:45

Увага!!!

У квітні 2018 року в рамках програми DOBRE буде оголошено конкурс міні-грантів для громадських організацій та ініціативних груп, які діють на території об’єднаних територіальних громад. Вони матимуть можливість отримати грантову підтримку для втілення у життя власних ініціатив, що мають суспільне значення для громади.

З огляду на це в Чаплинській селищній раді, яка долучилася до програми DOBRE, Громадським центром «Нова генерація» будуть проведені інформаційні сесії, під час яких активісти місцевих організацій громадянського суспільства матимуть можливість отримати інформацію про мету, цілі та завдання конкурсу міні-грантів, ознайомитися з його вимогами, критеріями та основними положеннями, отримати необхідні консультації.

24 квітня 2018 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Чаплинської селищної ради буде проведено сесію, запрошуємо на неї представників громадських організацій та ініціативних груп, які діють на території Чаплинської об’єднаної територіальної громади.

Контактна особа: Філенко Костянтин. Моб. тел.: 050 399 77 09, email: fkv200479@gmail.com