на заміщення вакантної посади завідувача Чаплинського ясла-садка № 1 «Вишенька»

Дата: 03.11.2017 15:19

Про оголошення конкурсу

Відділ освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Чаплинського ясла-садка № 1 «Вишенька» Чаплинської селищної ради Херсонської області, який розташований за адресою: вул. Миру, 1 смт Чаплинка. На посаду завідувача дошкільного навчального закладу може претендувати особа, яка має повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліст, магістр за спеціальністю «Дошкільна освіта»,  «Управління навчальним закладом».

Для участі у конкурсі необхідно подати  документи: особистий листок з обліку кадрів,  дві фотокартки розміром 4 х 6 см, автобіографію, копію  паспорта, документів про освіту, про підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, сертифікат володіння ІКТ, заяву, декларацію про майно, виробничу характеристику з останнього місця роботи.

Документи приймаються з 19 жовтня по 17 листопада 2017 року.

На конкурсний відбір необхідно підготувати: мотиваційний лист,  перспективний план розвитку Чаплинського ясла-садка № 1 «Вишенька» Чаплинської селищної ради Херсонської області, мультимедійну презентацію.

За додатковою інформацією звертатися до відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради за адресою: вул. Паркова, 38                          смт. Чаплинка та за телефоном 0950103689.