«Зимові візерунки - 2017»

Дата: 04.12.2017 08:23

Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради  «Чаплинська дитяча музична школа» прийняли участь у VIII відкритому фестивалі – конкурсі «Зимові візерунки», який відбувся 1 - 3 грудня 2017 року в м. Генічеськ.

Фестиваль – конкурс «Зимові візерунки став щорічною культурною подією для багатьох юних виконавців. У фестивалі прийняли участь 11 учнів фортепіанного відділу, які здобули 4 дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, та 8 учнів вокально – хорового відділу, які здобули теж 4 дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів. До творчих змагань учнів  підготували  викладачі школи: Яковенко Ф.В., Шумельчук Л.В., Гладушко А.В., Козачок Т.М., Скрічевська Є.О., Яковенко Т.В., Козачок І.А., Воронкова О.О., Скричевська О.В.

Вітаємо всіх учнів та викладачів з успішним виступом на фестивалі та бажаємо творчих злетів, успіху та натхнення.