«День фізичної культури та спорту»

Дата: 14.09.2021 10:52

Як відомо, на початку вересня, в Україні святкується «День фізичної культури та спорту», це свято для всі хто займається або займався спортом. 11 вересня команду КЗ Чаплинської селищної ради «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» запросили взяти участь у відкритому турнірі з футболу, присвяченому Дню фізичної культури та спорту, у двох вікових категоріях. Разом з нашими спортсменами змагались також команди спортивних шкіл міст Скадовськ, Нова-Каховка та господарі турніру команда Каланчацької ДЮСШ.
На футбольному полі розгорілися справжні пристрасті, як на Чемпіонаті світу, ніхто не хотів іти переможеним. Так за підсумками змагань у віковій групі 2009-2010 р.н. перше місце здобула команда Скадовської ДЮСШ, друге – Каланчацької ДЮСШ, третє – Чаплинського ДЮКФП. У віковій групі 2006-2007 р.н. святкували перемогу вихованці Каланчацької ДЮСШ, друге – Чаплинського ДЮКФП і третє – Новокаховської ДЮСШ.
Вітаю всіх переможців та бажаю наснаги та терпіння у досягненні високих результатів у спорті!

В.о. директора КЗ Чаплинської селищної ради
 «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки»
Білий О.О.