«Моє рідне село-моя маленька Батьківщина!»

Дата: 10.10.2019 08:40
Кількість переглядів: 24296

                                                                                                  Моє рідне село – світ дитинства чарівний,

Де каштан білим цвітом, де безкраї поля.

Кожен спогад про тебе такий неймовірний,

Кожна думка про тебе солодка й гірка.

Моє рідне село – соловїнії  ночі,

Чебреців і акацій духмяний нектар…

Усе те, що забути не можу й не хочу

Це –  життя мого частка, Божественний дар!

«Пахне рідне село: і цвітінням різнобарвних квіточок, і роздоллям небес, і піснями птахів, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом рідне село».

Нарешті в Балтазарівку прийшло свято села, що з великим розмахом було проведено 05 жовтня 2019 року. У кожного з нас є своя історія, у кожного з нас є частинка України, яка дорога та мила серцю – рідний дім, затишне село. А починається літопис  моєї Балтазарівки з 1839 року.  Незважаючи на осінню прохолоду, хмарне небо і рясний дощ, настрій у балтазарівців був пречудовий, адже цього року ми відзначали 180-річницю нашої «маленької Батьківщини». Саме цього дня музика лунала з краю в край, саме в цей день до нас завітало безліч гостей, аби привітати і розділити радість свята.

День народження Балтазарівки розпочався зі святкової поїздки селом на бричці фольклорного колективу «Світанок», що веселими піснями збирали громаду  на святкування дня села. Була різноманітною  і розважальна програма де відбувалась: фотовиставка «Бесідка спогадів», проведення запашного конкурсу «Ярмарка смаколиків», що була організована працівниками ДНЗ «Веселка», Балтазарівської ЗОШ та господинями турецької громади, презентація виставки декоративно – прикладного мистецтва та конкурсу малюнків «Моє село-моя Батьківщина». Також  відбулось частування всіх охочих смачним пловом та українською юшкою, що приготували умільці сильної статі турецької громади та умілі господарочки села.

Урочиста частина свята відбулась на головній сцені Балтазарівського сільського  Будинку культури. До урочистого концерту готувалися серйозно. Адже дійство такого масштабу в селі не проходило досить давно. За традицією, перше слово було надано господині свята в.о. старости села Войцеховській Наталії Віталіївні. Вона привітала теплими словами, винесла подяки та вручила подарунки всім тим, хто прийняв участь у підготовці до Дня села. В урочистій частині також відбулось відзначення та нагородження за номінаціями:  «Найстарший та наймолодший житель села», «Двір зразкового порядку», «Найстарше та наймолодше подружжя Балтазарівки», «Мати-героїня» та інше.  

До поздоровлень також приєднались: голова Чаплинської селищної ради – Фаустов Олексій Георгійович, народний депутат України п’яти скликань – Самойлик Катерина Семенівна, начальник відділу культури Чаплинської селищної ради – Божко Тетяна Василівна. І як завжди, наші гості були з подарунками та подяками для Балтазарівки та жителів, що вносять вагомий внесок в життя села.

Недаремно кажуть,  великі і важливі справи робляться надійними та відповідальними людьми із щирим серцем. У зв’язку з цим було вирішено нагородити пам’ятними статуетками-відзнаками до 180-річчя с. Балтазарівка тих, хто завжди в усьому допомагав  та нас підтримував, нашим почесним гостям, меценатам тощо.

Святковий концерт був наповнений гарними та веселими піснями, запальною хореографією і все це дякуючи умільцям та працівникам Балтазарівської загальноосвітньої школи та Балтазарівського Будинку культури. Окремою та з не менш запальною програмою виступили представники «Чаплинського культурно-мистецького центру», які  подарували балтазарівцям годину драйву та яскравих вражень.

Найбільш довгоочікуване свято року в Балтазарівці завершилось святковою лотереєю, неймовірним, феєричним салютом та святковою дискотеко, що тривала майже до ранку. І тисячі вогників злетіли до нічного неба, це все для того, щоб залишити нашим односельцям безліч яскравих вражень на рік вперед, адже в наступному році ми також обов’язково зустрінемось на неймовірному святкуванні Дня села.

Ми від чистого серця дякуємо нашим друзям, спонсорам та небайдужим жителям Балтазарівки: голові Чаплинської селищної ради – Фаустову Олексію Георгійовичу, депутату Чаплинської селищної ради, спонсору, дорогому та шанованому односельцю Породзінському Юрію Вікторовичу, старостату с. Балтазарівка та особливо в.о. старости Войцеховській Наталії Віталіївні, директору приватного підприємства «Органік Сістемс» - Вірченку Віталію Валерійовичу, голові фермерського господарства «Лани Херсону» - Онищенку Юрію Григоровичу, представникам КЗ «Чаплинський культурно-мистецький центр», адміністрації та педагогічному колективу та працівникам  Балтазарівської загальноосвітньої школи, колективу Балтазарівського ДНЗ «Веселка» та працівникам КЗ «Балтазарівський сільський Будинок культури», представникам турецької громади села. Ваша допомога безцінна!

 

Хай пісня лунає від краю до краю!

З Днем села всіх сердечно вітаєм!

Живіть щасливо, живіть багато,

Хай лихо минає всі наші хати.

 

з повагою адміністрація Балтазарівського СБК

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора