Дата: 15.04.2019 14:22

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує на співбесіду осіб, які бажають навчатися на денній формі навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки «Право» на Факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України у 2019 році (Київська область, м. Ірпінь).

Абітурієнти надають сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з:

• української мови і літератури,
  • історії України,
  • математики або іноземної мови.

За довідками звертатися до управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі не пізніше 10 червня 2019 року за адресою: м. Херсон, пр. Ушакова, 75, к.218, тел. 42-76-54.