Конкурс на заміщення  вакантної посади

Дата: 13.12.2018 16:23

Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади  начальник відділу земельних відносин апарату Чаплинської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років  або стаж роботи  за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, володіння державною мовою, вміння працювати на  комп’ютері.

Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Голосі Таврії».

Звертатись: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 40, тел. 2-14-65».