« МИ ПАМ’ЯТАЄМО ! »

Дата: 10.05.2018 15:33
Кількість переглядів: 760

Ми пам’ятаємо про тих, хто не вернувся з битви.
Ми думаєм про вас, хто серед нас живих.
Ми будемо за вас свій отчий край любити
І на землі своїй лишати добрий слід.

8 травня 2018 року, за підтримки селищного голови Олексія Георгійовича Фаустова, у комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся захід, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від агресії. «Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»

На  захід  прийшло багато чаплинців, навіть сильний дощ не завадив, щоб прийти та вшанувати цей день - День пам’яті та примирення.

На заході виступали заступник голови Чаплинської селищної ради Олег Миколайович Яшний, голова Чаплинської районної державної адміністрації  Олександр  Альбертович Бурейко та Отець протоієрей Миколай.

Покладали квіти до Обеліску Слави кращі учні опорного закладу навчально-виховний комплекс «Чаплинська школа-гімназія» учениця 11 класу – Кулик Валерія та учень 8-А класу Царюк Антон.

На заході звучали пісні у виконанні Валентини Балясної, Наталії Яцюк, Каріни Кондратюк та Ані Коваленко. Усіх присутніх на заході здивувала маленька дівчинка Тетяна Луценко, яка зворушливо прочитала вірш. На хвилину мовчання діти випустили повітряні кульки з вогниками, неначе загиблі душі. Захід провела чудова ведуча Ірина Мілейко.

Ми хочемо віддати данину поваги всім хто захищав і захищає рідну Україну, які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай удома на Вас завжди чекають і дочекаються. Ви наша гордість і честь!

 

                                                                                                                                                 Крістіна Іноземцева

                                                                                                                                                Завідуюча сектором культурно-дозвіллєвої

                                                                                                                                                 діяльності КЗ «Чаплинський культурно –

                                                                                                                                                 мистецький Центр».

 

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора