Зустріч робочої групи по розробці Плану Удосконалення Надання Послуги Водопостачання в Чаплинській ОТГ (Херсонська область)

Дата: 24.07.2018 13:46

19.07.2018 У Чаплинській селищній раді пройшло проведення першої зустрічі робочої групи по розробці «Плану Удосконалення Надання Послуги Водопостачання в Чаплинській ОТГ». Відбулося ознайомлення робочої групи з графіком розробки плану та  аналіз існуючої ситуації та проблем. Попереду дуже багато роботи!

Дякуємо консультантам програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) – Кареліну Сергію Павловичу та Юненко Юлії.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)