ГУ ДФС у Херсонській області презентує театральну міні - постановку «Податкові манси»

Дата: 07.04.2018 16:56

Вперше, під таким авторським заголовком українського журналіста, письменника та кінематографіста, лауреата понад 20-ти міжнародних і телевізійних фестивалів, автора 16 книжок поезій і прози, відомого херсонця,  Анатолія Марущака, Головне управління ДФС у Херсонській області презентує театральну міні - постановку «Податкові манси», у виконані зіркового складу акторів та музикантів Херсонського обласного академічного музикально - драматичного театру ім. М. Куліша, спеціально написану для проведення кампанії «Декларування доходів громадян – 2018» на Херсонщині.

Запрошуємо всіх представників засобів масової інформації стати нашими головними ідеологами та помічниками у висвітленні теми порядку і порядності у сплаті податків на Херсонщині, віднайти переконливі аргументи та за можливості розмістити, поширити на своїх інформаційних ресурсах відео - ролик, який допоможе формуванню податкової культури громадян у нашій області. А також стане податковою візиткою театральної Херсонщини під час проведення ХХ ювілейного Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у травні 2018 року.

Зичимо всім приємних вражень!

за матеріалами ГУ ДФС у Херсонській області