З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2018

Дата: 23.01.2018 10:01

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2017 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси (за місцем реєстрації) особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв'язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

переглянути далі

Про визначення податкової адреси громадянина

Декларування доходів держслужбовців - про електронний цифровий підпис